Własne auto to naprawdę droga przyjemność nawet na kredyt

Wrzesień 29th, 2011 by admin | Posted in Informacje

Niewiele osób stać na wyłożenie od ręki tych kilkunastu tysięcy złotych. Z takim właśnie wydatkiem będziemy musieli się liczyć, jeśli zechcemy zakupić w miarę porządny samochód używany. Okazuje się jednak, że problem sfinansowania tej inwestycji można rozwiązać zdecydowanie szybciej, niż moglibyśmy się tego spodziewać.

Wystarczy bowiem skusić się na kredyt samochodowy i posiadany przez nas problem przestanie istnieć. Doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że nie każdy uważa, iż takie właśnie podejście jest czymś odpowiednim. Mam tu oczywiście na myśli zadłużanie się w banku w takim właśnie celu. Niektórzy bowiem twierdzą, że kredyt samochodowy dla nowych firm (Banknet.pl) warto jest wziąć tylko i wyłącznie na cele stricte inwestycyjne. Trudno jest się w jakimś stopniu właśnie z taką opinią nie zgodzić, jednak jak to zwykle bywa – każdy medal ma dwie strony.

Gdybyśmy w nieskończoność chcieli odkładać gotówkę na auto, co zajęłoby nam pewnie tych kilka lat, to czekałoby nas po drodze naprawdę wiele wyrzeczeń. W tej sytuacji, jeśli mamy pewność, że uda nam się podołać spłatom, nie mamy się czego obawiać. Oczywiście przyjdzie nam oddać bankowi zdecydowanie więcej, niż pożyczyliśmy, jednak w moim mniemaniu jest to nadal bardzo opłacalne rozwiązanie.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zadbajmy o naszą przyszłość

Kilka lat temu bombardowani byliśmy reklamami pewnego towarzystwa ubezpieczeniowego, które to postanowiło również zadbać o przyszłość wielu milionów Polaków otwierając...

Zamknij