Tanie oferty na pożyczki

Grudzień 20th, 2009 by admin | Posted in Informacje

Wydaje się, że dotacja z Unii Europejskiej to idealne rozwiązanie dla każdego przyszłego przedsiębiorcy. Podobnie mamią nas banki emitując tanie oferty na kredyty i pożyczki.

Ale tylko ci, którzy się o nie starają, wiedzą, jak ciężko jest ją zdobyć. Po pierwsze, nie zawsze mamy pewność, że ją otrzymamy. Po drugie, wypełnianie stosów formularzy zajmuje dużo czasu. Podobnie jest z zapoznawaniem się wytycznych, regulaminu i aktów prawnych. Działalność gospodarcza, jeśli już nauczymy się wszystkich podstaw jej działanie, to wcale nie trudne przedsięwzięcie. Gdy jednak okaże się, że nie załapiemy się na dotację w danym temacie, zawsze możemy wziąć kredyt z banku. Oczywiście tylko wtedy, kiedy mamy odpowiedni wkład własny. Ale nie muszą to być tylko pieniądze.

Może to być lokal, auto lub sprzęt komputerowy oraz inne, potrzebne do prowadzenia danej działalności przedmioty wartościowe. Jeśli tak się składa, że nie możemy uzyskać pożyczki pozabankowe bez bik i zaświadczeń (Pozyczki-bez-bik.biz) lub kredyt z banku a mamy status bezrobotnego, możemy pokusić się o dotację z Urzędu Pracy. Tą jest o wiele łatwiej uzyskać. Dotacje mają to do siebie, że nie trzeba oddawać pieniędzy, jeśli pomysł z biznesem nie wypali. Po roku czasu możemy spokojnie zawiesić działalność, bez szkód dla portfela. Natomiast wszelkie pożyczki i kredyty trzeba będzie prędzej czy później spłacić w całości. A nawet z dodatkowymi procentami.Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje i kulturystyka

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludzie tak lubią sport. I nie chodzi o czynny udział w jakichś zawodach ale o samo...

Zamknij