Rozkręcić firmę kamerującą wesela w Szczecinie

Styczeń 12th, 2017 by admin1 | Posted in Informacje

Widzę, że mój blog z darmową muzyką mp3 robi się coraz bardziej popularny i ma dużo odwiedzin o raz stałych czytelników. Chciałoby się rzez całuj mnie za darmowe mp3. Robię co sie tylko da żeby taki rodzaj muzyki promować.

Odwiedzam każde liczące się forum i blogi. Darmowa muzyka mp3 to taka moja misja i podjąłem się jej tak dla samego siebie. Chcę być kiedyś znany i uwielbiany. Więc chcę opanować cały świat na darmowe mp3. Coraz trudniej jednak jest to osiągnąć i wejść na samą górę. Takich ludzi z podobnymi ambicjami jest naprawdę sporo i robią wszystko, aby zaistnieć. Wykorzystują do tego nawet darmowe animowane filmy reklamowe na serwisie youtube i tam tez leci ich fajna muza. Muzyka kręci wielu i nie dziwię się, że jest taka konkurencja. Jednak ja poświęcam się temu całkowicie i nic więcej nie chcę robić.

Wystarczy mi do życia moja muzyka i porządne darmowe mp3. Bez tego nie wyobrażam sobie mojej dalszej egzystencji i jakby kiedyś nie można było pobierać darmowej muzyki mp3 no to nie wiem co mógłbym jeszcze innego robić. Mam sporo przyjaciół, którzy mnie wspierają i razem ze mną budują to nasze imperium na darmowe mp3 i filmy reklamowe. Tak jak ja mają wiarę. Muzyka ich nakręca i dodaje sił. Cieszę się, że są razem ze mną. Ja tez im pomagam w innych dziedzinach i mogą na mnie liczyć w każdej sytuacji jeśli tylko mają jakiś problem , a ja potrafię im pomóc.

W przyszłości myśle o tym żeby zająć się wideofilmowaniem ślubów, wesel i ogólnie różnych uroczystości oraz imprez. Mam juz całkiem niezły sprzęt do filmowania i trochę doświadczenia więc myslę, że sobie z tym poradzę. Przeciez jak się chce to wszystkiego można się nauczyc i robić to potem naprawdę profesjonalnie. Mieszkam w Szczecinie, ale chcę kamerować wesela w całym województwie zachodniopomorskim. Marzy mi się żeby kiedyś swoją firmę rozkręcić tak jak np. – Kamerzysta Szczecin wesele – Weselko.pl


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zobacz gdzie w Szczecinie kompleksowo wyczyszczą samochód

Dlaczego nie warto brać aut na kredyt. Spoglądając na obecne ceny paliw nikogo nie powinien dziwić fakt, że coraz to...

Zamknij