Promocje na kredyty samochodowe

Listopad 24th, 2009 by admin | Posted in Informacje

Średnia ilość samochodów przypadająca na jednego mieszkańca w Polsce ciągle rośnie. Powoli w tych statystykach doganiamy kraje Europy zachodniej. Dzieje się tak głównie dzięki zmianom jakie w ostatnich latach zaszły w naszym regionie. Wejście do Unii Europejskiej szczególnie przyspieszyło wzrost gospodarczy w Polsce. Obecnie wszystko co chcemy, możemy kupić w kraju, bez oglądania się na promocje za granicą.

Niemała w tym zasługa jest takich instytucji finansowych jak banki. Oczywiste jest, że nie każdego stać na zakup za gotówkę różnych rzeczy. Szczególnie auto im lepsze tym jest droższe i do nabycia potrzebne są dodatkowe fundusze. Właśnie w tym zakresie banki przygotowały dla konsumentów prawdziwą gratkę. Oferowane przez nie kredyty samochodowe dla osób zadłużonych umożliwiają zakup wymarzonych pojazdów wszystkim ludziom. Już nie trzeba być naprawdę bogatym, aby jeździć własnym BMW. Wystarczy tylko dobrze poszukać i znaleźć przyjazny kredyt pozwalający na elastyczne dopasowanie go do bieżących możliwości.

Banki chętnie pożyczają w tym zakresie duże kwoty na długie okresy czasu co pozwala ustalić niską ratę do spłaty. Ponadto rywalizacja między bankami o klienta powoduje, że oprocentowanie jest coraz niższe a także dodatki do kredytu coraz atrakcyjniejsze. Przykładowo proponowane jest często bardzo tanie ubezpieczenie pojazdu OC i AC.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ogłoszenia motoryzacyjne i promocyjne ceny

Branża samochodowa przeżywa w Polsce przesyt. Spowodował go z jednej strony masowy import używanych samochodów, a z drugiej kryzys finansowy,...

Zamknij