Pożyczki pozabankowe a kwestie formalne

Maj 9th, 2012 by admin | Posted in Informacje

Wielu osobom sformułowanie takie jak „pożyczyć pieniądze” kojarzy się nie z uzyskaniem gotówki na jakiś cel, ale ze stosem piętrzących się formalności, których załatwienie zajmuje nie tylko sporo czasu, ale też pochłania mnóstwo nerwów, nie wspominając już o tym, że niekiedy wiąże się to także i z wydatkami. Banki w takich właśnie formalnościach celują. Każdy kto zwracał się kiedykolwiek do banku o finansowe wsparcie wie doskonale, że pomiędzy złożeniem, wniosku a wypłaceniem pieniędzy upływa mnóstwo czasu.

Najgorzej zdecydowanie sytuacja przedstawia się przy kredytach hipotecznych. Okres oczekiwania na wypłacenie środków od momentu uzyskania pozytywnej decyzji wynosi minimum półtora miesiąca. Tymczasem nie zawsze można sobie pozwolić na to, by tak długo czekać. Niekiedy pewne potrzeby są naprawdę bardzo pilne i gotówka jest potrzebna praktycznie od ręki. Naprzeciw tym oczekiwaniom klientów wychodzą firmy pożyczkowe oferujące kredyty bez bik (Kredytybezbik.blogan.pl). Oferowane przez nie pożyczki pozabankowe dostępne są bez zbędnych formalności – w oparciu o uproszczone procedury.

W wielu przypadkach wystarczy poprawnie wypełniony wniosek oraz dwa dokumenty potwierdzające tożsamość (w tym dowód osobisty). Na uruchomienie pożyczki nie trzeba długo czekać. Dość często jest tak, że środki zostają klientowi wypłacone jeszcze tego samego dnia, w którym składał wniosek – do ręki lub przelewem na wskazany numer rachunku. Opisany powyżej aspekt jest jednym z czynników, które decydują o tym że pożyczki pozabankowe cieszą się dużym zainteresowaniem.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Do kogo są adresowane pożyczki pozabankowe?

Do kogo adresowane są pożyczki pozabankowe? W głównej mierze jest to oferta skierowana do tych osób, które nie mają szans...

Zamknij