Pozabankowe pożyczki prywatne bez zdolności kredytowej

Kwiecień 21st, 2012 by admin | Posted in Informacje

Z pożyczek najczęściej korzystamy kiedy znajdujemy się w podbramkowej sytuacji, spieszymy się zakupem czegoś, bo okazja przejdzie nam koło nosa, chcemy wyjechać na wakacje, jednakże nie uzbieraliśmy jeszcze wystarczającej kwoty pieniędzy.

Zazwyczaj zwracamy się do banku, bo jak już wielokrotnie nam udowadniano są to instytucje godne naszego zaufania, które gwarantują nam spokój ducha. Jednakże nie każdy może skorzystać z ich pomocy, bowiem z uwagi na liczne obostrzenia procedur nie tak łatwo dostać nawet niewielką pożyczkę w banku. Banki podchodzą do przyszłych kredytobiorców z rezerwą, dokładnie ich sprawdzają, weryfikują przedstawione w dokumentach dane. Każdy komu się spieszy z uzyskaniem decyzji kredytowej musi liczyć się z długim oczekiwaniem na odpowiedź. A przecież nie każdy może sobie na zwłokę pozwolić.

Czasami pieniądze są nam potrzebne na już i jesteśmy w stanie zwrócić je już za tydzień, natychmiast po otrzymaniu wypłaty, wynagrodzenia na konto bankowe. Dlatego też sporą popularnością wśród pożyczek pozabankowych cieszą się chwilówki, czyli szybkie pożyczki udzielane nawet przez telefon, poprzez wysłanie SMSa, Dotyczą one jednakże tylko niewielkich kwot pieniędzy, pożyczanych na krótki termin. Coraz popularniejsze w naszym kraj są pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej (Finansowy-swiat.pl),  udzielane przez osoby prywatne. Znaleźć można je pod hasłem pożyczki społecznościowe. Mogą być bardzo korzystne, bowiem istnieje możliwość negocjowania wysokości oprocentowania pożyczki pozabankowej z osobą prywatną, czyli pożyczkodawcą. Jak również terminu jej spłaty.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wcześniejsza spłata kredytu – co warto mieć na uwadze?

Kredyt hipoteczny jest długoterminowym zobowiązaniem zaciąganym na wysokie kwoty. Nic więc zatem dziwnego, że takiego długu chcielibyśmy pozbyć się jak...

Zamknij