Poszukiwania dodatkowej gotówki

Październik 10th, 2011 by admin | Posted in Informacje

Nagłą potrzebę zdobycia większej ilości gotówki zanotować będziemy mogli ze względu na naprawdę różne zjawiska. Najczęściej jednak są nimi tarapaty finansowe, w które to mimochodem przychodzi nam popaść. Powodów takiego stanu rzeczy może być naprawdę sporo, a w przypadku każdego z nas może on okazać się indywidualny.

Przykładowo – coraz więcej osób decyduje się na zaciągnięcie kredytów. Z czasem okazuje się, że jesteśmy niewypłacalni i zaciągamy kolejne kredyty, jak choćby pożyczki pod zastaw samochodu (Bankii.pl). Popaść w bankową spiralę można niezwykle łatwo. Największą głupotą będzie zaciąganie kolejnego zobowiązania po to tylko, by dzięki uzyskanej w ten sposób gotówce móc spłacić poprzednie kredyty.

Nie trudno jest się domyślić, że za każdym razem kwota kredytu staje się zdecydowanie większa. Doliczyć będziemy musieli przecież odsetki i różnego rodzaju koszta udzielenia opisywanego kredytu. Prawda jest taka, że banki wykończyły niejedną osobę i powinniśmy mieć to na uwadze. Zaciągając kredyt decyzja ta powinna być przez nas odpowiednio i dokładnie przemyślana. W przeciwnym razie stać może się ona źródłem rozmaitych problemów, których to oczywiście lepiej jest unikać.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Naprawdę tani kredyt na mieszkanie

Kto nie chciałby mieć swojego mieszkania. Najlepiej takiego, którego nie trzeba kupować na kredyt. Jednakże na taki luksus może sobie...

Zamknij