Portal społecznościowy i promocje

Listopad 24th, 2009 by admin | Posted in Promocje

Wyprzedaże, oferty i promocje nie dziwią już nikogo kto lubi zakupy i tanio nabywać różne produkty. Tak samo zaczyna pomału dziać się w internecie i nie tylko już w sklepach internetowych, ale także na innych serwisach. Znakomitym miejsce gdzie są promocje jest porządny portal społecznościowy.

To jest takie fajne miejsce gdzie nie tylko spotykają się codziennie zaprzyjaźnione osoby, ale także mogą one korzystać ze specjalnych promocji, które przygotowuje dla nich forum społecznościowe z dyskusjami o filmach (Wrzucanie.pl). Każdy ma tam prawo do specjalnego traktowania, oczywiście pod warunkiem, że zostanie zarejestrowanym użytkownikiem danego serwisu. Portal społecznościowy ma często naprawdę ogromną siłę oddziaływania i można śmiało powiedzieć, że niejeden uzależnił się już właśnie od jakiegoś konkretnego serwisu. Promocje pomagają rozkręcić portal społecznościowy jednak potem nie są już praktycznie potrzebne bo dobrze skonstruowany i wypromowany serwis przyciąga jak magnes i hipnotyzuje tak mocno, że wiele osób nie wyobraża sobie już bez niego życia.

Ja sam znam pewien portal sportowy i obserwuję ludzi, którzy spędzają na nim kilkanaście godzin dziennie i piszą cały czas oraz dyskutują z innymi na tematy nie tylko związane ze sportem. Najlepszy portal społecznościowy w Polsce to oczywiście nasza klasa i nic nie wskazuje na to żeby jakiś inny serwis w najbliższym czasie przebił go jeśli chodzi o popularność. Tam jest zarejestrowanych ponad siedem milionów osób i można tylko pozazdrościć tego jakie tam można robić promocje.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje na kredyty samochodowe

Średnia ilość samochodów przypadająca na jednego mieszkańca w Polsce ciągle rośnie. Powoli w tych statystykach doganiamy kraje Europy zachodniej. Dzieje...

Zamknij