Oferty pracy w dziennikarstwie

Listopad 25th, 2009 by admin | Posted in Uncategorized

Pomimo XXI wieku nadal jesteśmy świadkami toczących się, w różnych regionach, świata wojen. Niestety osiągnięcie pełnego pokoju jest moim zdaniem niemożliwe, gdyż zawsze znajdą się jakieś osoby, którym coś nie przypadnie do gustu. Tam gdzie wojna, tam i również korespondenci wojenni oraz oferty pracy dla nich.

Oferty pracy w dziennikarstwie atrakcyjne sa najbardziej dla tych, którzy są w centrum ważnych wydarzeń.  Czytając blogi wspomnianych wysłanników dojść możemy do wniosku, że praca ta nie należy do prostych zajęć. Świszczące tuż nad głową kule, czy też widok martwych kolegów, dotknął niestety niejednego reportera.

Jest to swojego rodzaju ryzyko zawodowe, które w owy zawód jest po prostu wpisane. Taka praca (Praca.duno.pl) wymaga poświęceń. Nie jest to zwykłe dziennikarstwo, gdyż nie każdy dziennikarz wysłany może zostać w tereny, na których odbywają się działania wojenne. Nie nawiązuję tutaj do przejścia obowiązkowego szkolenia, gdyż na takie zapisać mogą się wszyscy, jednak nie wszystkim na wykonanie tego zadania pozwoli psychika. Wiele osób, głównie żołnierzy, wracali do swoich krajów w stanach skrajnego załamania nerwowego. Przebywanie tam to nie tylko pisanie newsów, ale w dużej części walka o własne życie, którego przecież nikt nie chce stracić.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Portal społecznościowy i promocje

Wyprzedaże, oferty i promocje nie dziwią już nikogo kto lubi zakupy i tanio nabywać różne produkty. Tak samo zaczyna pomału...

Zamknij