Oferty na wczasy last minute

Luty 18th, 2010 by admin | Posted in Promocje

Idealnym rozwiązaniem dla kogoś, komu marzą się wczasy w pięknym miejscu za niewielkie pieniądze są przygotowane przez biura podróży oferty Last Minute. Oferta zapewnia normalne tanie wczasy polecane na forum turystycznym (Lagownia.pl), tyle że za połowę niższą cenę i oczywiście poza sezonem. Nierzadko jest to o wiele lepszy moment na wyjazd, ponieważ pozwala uniknąć nam przebywania w tłumie podobnym nam turystów i nie musimy długo czekać w kolejkach na zwiedzenie ciekawych miejsc, na lepsze miejsce w restauracji czy w kolejce do samolotu ;).

Poza tym jak już wspominałam, to bardzo dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Trzeba tylko dobrze wybrać, bo niektóre biura oferują wczasy już od iluś tam złotych, ale na przykład bez wyżywienia lub z dojazdem na własną rękę. No do takiej Gracji to na własna rękę nie chciałabym się tłuc, chyba że samolotem, ale jeśli wybieramy ofertę Last Minute to raczej na tani przelot już się nie załapiemy.

I z tym wiąże się mankament tego typu ofert. Trzeba być gotowym na wczasy właściwie na już. Odpowiednio wcześniej przygotować się do wyjazdy, wiedzieć, że dostaniemy urlop bez przeszkód i mieć przyszykowane wszelkie niezbędne dokumenty oraz rzeczy, których będziemy na miejscu potrzebować, ponieważ taka oferta jest zamieszczana na miesiąc przed wyjazdem.

I od nas zależy, czy zaplanujemy sobie wyjazd do konkretnego miejsca i będziemy czekać w pogotowiu aż pojawi się w ofercie, czy wymyślimy konkretny termin i wybierzemy się tam, gdzie akurat w tym czasie biura podróży zaoferuje nam wczasy. Byle było tanio 🙂


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje i konkursy muzyczne

Od kilku lat moim głównym zajęciem jest promocja zespołów. Szukam młodych ludzi, grających nową, dobra muzykę i robię także dla...

Zamknij