Naprawdę najlepsze karty kredytowe

Styczeń 6th, 2012 by admin | Posted in Promocje

Jeśli nie wyobrażacie już sobie robienia zakupów przy pomocy gotówki, noszenia przy sobie ogromnych sum pieniędzy to zdecydowanie złapaliście bakcyla XXI wieku, a to z kolei oznacza, że nie rozstajecie się z kartami bankomatowymi, czy to debetowymi czy też kartami kredytowymi.

Nie można powiedzieć, że najlepsze płatnicze karty kredytowe w polsce nie ułatwiają naszego życia, bo tak właśnie jest, do tego są bezpieczniejsze aniżeli trzymanie gotówki przy sobie. Rzadziej są również kradzione, a jeśli już to od czasu zauważenia, że naszej karty nie ma do wybrania pieniędzy z konta, jeśli to w ogóle nastąpi jest sporo czasu, który można wykorzystać na zastrzeżenie karty i powiadomienie o całej sytuacji banku. Banki prześcigają się w oferowaniu różnych kart. Dzwonią do klientów, żeby namówić ich na te kredytowe, bowiem na nich mogą zarobić. Kiedy my korzystamy z limitu kredytowego, banki zacierają ręce, że nie spłacimy długu w okresie bezodsetkowym.

Do tego samo posiadanie karty kredytowej jest droższe aniżeli tej bankomatowej, chociaż nie zawsze. Wszystko zależy od warunków, jakie stawia przed nami bank. Niekiedy, żeby korzystać z karty bezpłatnie wystarczy po prostu dokonać nią kilku czy kilkunastu transakcji miesięcznie. A w przypadku gdy robimy nią zawsze zakupy nie jest to wielkie poświęcenie, ani też utrudnienie dla klienta. A w ten sposób może zaoszczędzić kilkadziesiąt czy nawet kilkaset złotych rocznie. Najdroższe karty kredytowe to te z największym limitem i za nie przyjdzie nam sporo zapłacić, ale ten kto taką kartę posiada raczej nie zwraca uwagi na miesięczne opłaty za nią.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Najlepsze konto bankowe

W dzisiejszych czasach po prostu niezwykle trudno byłoby funkcjonować bez rachunku osobistego. Pracodawcy rzadko kiedy płacą pracownikom pieniądze do ręki.

Zamknij