Najlepsze kredyty mieszkaniowe

Sierpień 19th, 2011 by admin | Posted in Informacje

Banki prześcigają się w zdobywaniu klientów. Ci, którzy zainteresowani są zaciągnięciem kredytu hipotecznego powinni na bieżąco śledzić oferty, żeby móc wybrać najlepszą w danym czasie, dostępną na rynku opcję, czyli kredyt z niską marżą, prowizją oraz oprocentowaniem.

Sprawa nie jest łatwa. Mimo portali, które co miesiąc sporządzają zestawienia ofert, rankingi kredytów hipotecznych, nie zawsze monitorują one zmiany na bieżąco i nie zawsze mają naprawdę najlepsze kredyty hipoteczne dla młodych małżeństw (http://www.kredyciak.pl/kredyty-hipoteczne/3089-najlepszy-kredyt-hipoteczny.html). Miesiąc to termin dość odległy,w którym wiele może sie zmienić. Niektóre oferty banków są tylko czasowe i trzeba się spieszyć, żeby móc skorzystać z promocyjnej oferty. Dlatego zamiast wierzyć gotowym zestawieniem warto podjąć współpracę z doradcą finansowym. On to nie tylko sprawdzi dla nas najkorzystniejszą ofertę kredytową, ale i postara się wynegocjować lepsze warunki kredytu. Co więcej także pomoże nam w całej procedurze kredytowej, żeby poszła łatwo, sprawnie i w miarę szybko.

Trzeba pamiętać o tym, ze kredyt hipoteczny to nie pożyczka, która spłaca się w kilku ratach tylko długotrwałe zobowiązanie finansowe, dlatego też należy bardzo uważnie przeczytać umowę, sprawdzić czy nie ma w niej niedozwolonych zwrotów, czy wszystko jest dla nas jasne i przejrzyste. Nie można podejmować decyduj o kredycie hipotecznym pochopnie. Po czasie bowiem może okazać się, ze nie mamy z czego spłacić kolejnej raty. Bank może w przypadku powtarzającej się takiej sytuacji po prostu przejąć nieruchomość. Zawsze należy mierzyć siły na zamiary. Oczywiście nie można od razu rezygnować, poddawać się, jednakże decyzję o kredycie warto kilka razy przemyśleć.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Znajdź pomysł na własny biznes

Nie myślałeś kiedyś, że praca w renomowanej firmie może być tak męcząca. Że jeśli nie robi się czegoś, co się...

Zamknij