Najlepsza lokata w Internecie

Czerwiec 5th, 2012 by admin | Posted in Informacje

Nie wszystkie banki detaliczne w Polsce prowadza dystrybucję lokat terminowych za pomocą kanału internetowego. Większość instytucji finansowych raczej zachęca klientów do oszczędzania przy okazji ich wizyty w placówce bankowej.

 

Co ciekawe niektóre dobre lokaty bankowe oferowane w Polsce (Lokatka.pl) wiążą się z wyższą stawką oprocentowania niż ich odpowiedniki w stacjonarnej obsłudze. Nie musimy chyba wyjaśniać Wam zalet skorzystania z internetowej oferty depozytowej. Przykładowo do założenia lokaty internetowej w neoBanku wystarczy wykonać trzy kroki: otworzyć rachunek bankowy lub konto techniczne(również internetowo), przelać środki oszczędnościowe na dany rachunek, zalogować się do systemu bankowości internetowej i wybrać zakładkę „uruchom lokaty”.

W ostatnim czasie neoBank wprowadził specjalną Lokatę Na Medal dla nowych klientów. Oprocentowanie Lokaty Na Medal plasuje ją wśród najlepszych depozytów internetowych na rynku.

Szczegóły lokaty:

– stałe oprocentowanie 6,4 proc.
– kapitalizacja odsetek na koniec okresu umowy
– minimalna kwota do otwarcia lokaty to 5 tys. zł
– maksymalnie na lokacie można zdeponować 1 mln zł
– lokata ma charakter odnawialny
– wyłącznie dla nowych klientów(nie korzystających z usług banku do 10 maja br.)


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pożyczki pozabankowe – ostrożnie z reklamami

Pożyczki pozabankowe znane są przede wszystkim z tego, że nie ma jakiś większych problemów z ich uzyskaniem. Są łatwo dostępnymi...

Zamknij