Kredyty pozabankowe pod weksel

Luty 12th, 2011 by admin | Posted in Informacje

Zła historia kredytowa nie będzie od razu przekreślała naszych szans, kiedy to będziemy chcieli ubiegać się o przyznanie nam kredytu. Również w naszym kraju coraz to prężniej funkcjonować zaczynają firmy oferujące pożyczki pozabankowe.

Niestety takie rozwiązanie nie będzie należało do najkorzystniejszych, kiedy to przyjdzie nam spojrzeć chociażby na kwestie związane z oprocentowaniem kredytu. W niektórych sytuacjach będzie to jednak jedyne sensowne wyjście pozwalające nam na zażegnanie chwilowego kryzysu finansowego. Oczywiście nie jest to jedyne z możliwych do wybrania przez nas wyjść. Mając jakieś wartościowe przedmioty – udać możemy się do lombardu. Świadczone w tym miejscu kredyty bez bik pod weksel in blanco (Kredyty-biznes.pl) lub inny zastaw mogą okazać się dla nas strzałem w dziesiątkę.

W takiej sytuacji musimy jednak mieć pewność co do tego, że uda nam się wykupić pozostawione pod zastaw rzeczy. W przeciwnym wypadku przepadną one, a wykupić będziemy mogli je już na zmienionych zasadach. Należy bowiem mieć na uwadze fakt, że zaoferowana nam kwota będzie dużo niższa, aniżeli wynosząca aktualnie wartość zastawianych przedmiotów. Tak, jak już przyszło mi napisać, zalecam korzystanie z tego rozwiązania jedynie w szczególnych sytuacjach.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty i promocje w bankach

W większości przypadków wycieczka do banku nie będzie podyktowana naszą własną wolą. Niejako zmuszeni do jej wykonania zostaniemy przez sytuację,...

Zamknij