Kandydatki na miss Polski

Styczeń 6th, 2012 by admin | Posted in Informacje

Konkursy piękności mają bardzo długa tradycję i choć dziś patrzymy na nie z przymrużeniem oka, a nie fascynacją, jak to miało miejsce jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu, to nadal chętnie oglądamy wybory Miss Polonia czy Miss Polski, a nawet Miss Świata w telewizji.

Dzieje się tak dlatego, że każdy z nas lubi po prostu oceniać innych, patrzeć na wygląd danej kobiety i po prostu komentować to jak wygląda. Ale również dlatego, żeby spędzić miło czas z drugą osobą, z która zawsze można założyć się, która z kandydatek do tytułu najpiękniejszej Miss Polski (Missnet.pl) uzyska najwyższe noty. Prawdą jest bowiem, że pojęcie piękna, tym bardziej kobiecego jest różne. Dziś podobają nam się panie wysokie, szczupłe, ale nie zawsze chude niczym te, które oglądamy na wybiegach. Kobieta powinna mieć trochę kobiecego ciałka, żeby było na co popatrzeć i trywialnie mówiąc również za co złapać.

Konkursy piękności dziś nie cieszą się dobrą sławą, ponieważ wiele kobiet, które biorą w nich udział od małego jest do nich przygotowywana. Robią różne zabiegi korygujące, żeby wyglądać jak najlepiej, po prostu walczą o tytuł najpiękniejsze od najmłodszych lat. Wystarczy spojrzeć na Wenezuelki, które chodzą nawet do specjalnych szkół, gdzie uczą się sztuki chodzenia na wybiegu, w wysokich obcasach, czy robienia makijażu, wypowiadania się. Tym samym nic dziwnego, że niekiedy jako widzowie możemy odnieść wrażenie, że kobiety, na które patrzymy są niczym lalki i nic więcej sobie nie reprezentują aniżeli piękny wygląd, a chyba nie o to chodzi w wyborach miss.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Naprawdę najlepsze karty kredytowe

Jeśli nie wyobrażacie już sobie robienia zakupów przy pomocy gotówki, noszenia przy sobie ogromnych sum pieniędzy to zdecydowanie złapaliście bakcyla...

Zamknij