Fotomodelki

Marzec 4th, 2010 by admin | Posted in Informacje

Chyba każda mała dziewczynka w pewnym momencie swojego życia zastanawia się, kim chciałaby być w przyszłości. Oczywiście początkowo mówi, że chce być taka jak mama. Potem potrafi nazwać już profesję swojej rodzicielki.  Po pewnym czasie już wybiera zawody, w których widzieliby ją rodzice, ewentualnie dziadkowie. Ale w końcu chce być kimś sławnym. I nieważne s,a umiejętności ani wszelkie predyspozycje. Każda powie, że chce być aktorką lub piosenkarką albo , że marzy jej się kariera fotomodelki. Z biegiem lat okazuje się, że do śpiewaczki to wiele jej brakuje, a o aktorstwie może jedynie pomarzyć, bo w żadnym szkolnym przedstawieniu nie chciała brać udziału. Co wtedy? Jeśli marzenie o sławie dalej pozostaje, a warunki fizyczne są atrakcyjne, taka dziewczynka bierze pod uwagę zostanie modelkę, o ile oczywiście pozostałe opcje nie wypalą, np. jak się  nie dostanie na studia medyczne to tak sobie dorobi. Tylko musi jeszcze troszkę urosnąć.

Ale potem znów życie weryfikuje marzenia dziewczynki. Dorosła. Już wie, że więcej nie urośnie,  więc marzenie o modelingu legło w gruzach.

Czy na pewno? Jest jeszcze fotomodeling. Wprawdzie nie bierze się już udziału w pokazach mody i nie paraduje na wybiegach, ale fotomodelka to także modelka. Też jest piękna, a nawet piękniejsza od światowej sławy modelek, bo przecież zostaną opublikowane tylko najładniejsze zdjęcia.

Co mogą reklamować piękne fotomodelki w Polsce (Fotomodelki.warszawa.pl)? Wszystko. Ubrania znanych projektantów albo odzież popularnej sieci sklepów. Może ubierać się w suknie ślubne i być twarzą wielu katalogów. Może także być specjalistką tylko od bielizny albo butów. Lub też fotomodelka ozdobi swoimi zdjęciami wielkie centrum handlowe, galerię czy witrynę internetową.

Czy jest to sława? Poniekąd tak. Ale na pewno stanowi to dobrą formę zarabiania.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Powiększenie piersi

Każda z nas chce być piękna, jednak nie każda kobieta wie,  co z tym zrobić. Wszystko zależy od tego, co...

Zamknij