Do kogo są adresowane pożyczki pozabankowe?

Maj 9th, 2012 by admin | Posted in Promocje

Do kogo adresowane są pożyczki pozabankowe? W głównej mierze jest to oferta skierowana do tych osób, które nie mają szans na uzyskanie finansowego wsparcia ze strony banku. Wszystkie przyczyny sprowadzają się do braku odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej, a wymagania banków w tym zakresie są obecnie bardzo duże. Aktualnie, żeby dostać chociażby kredyt hipoteczny nie wystarczy po prostu dobrze zarabiać – trzeba zarabiać znakomicie.

Tymczasem przeciętne zarobki w Polsce pozostawiają wiele do życzenia – zwłaszcza w stosunku do tak wysokich kosztów utrzymania. Dla banków równie istotną kwestią co wysokość dochodów jest również ich źródło. Preferowana jest tutaj umowa o pracę na czas nieokreślony. Osoby pracujące na umowę zlecenie bądź o dzieło mają praktycznie zerowe szanse na otrzymanie kredytu. Tymczasem firmy pożyczkowe z kredytami bez bik (Kredytybezbik.blogi.com.pl) do powyższych kwestii nie przywiązują aż tak ogromnej wagi. Oczywiście, jak w przypadku każdej instytucji finansowej wypłacalność klientów jest dla nich ważna, nie mniej jednak nie obowiązują tu tak zaostrzone procedury jak w bankach. Praktycznie każda pełnoletnia osoba, która ubiega się o pozabankową pożyczkę – dostaje ją bez większych problemów.

Łatwy i powszechny dostęp to bez wątpienia ogromny atut tych produktów finansowych. jest to rozwiązanie, z którego korzystają również ci klienci, którzy co prawda mają wysoką zdolność kredytową, ale zależy im na czasie, bo na przykład potrzebują gotówki od ręki. W banku na uzyskanie takowej nie ma szans, ponieważ samo rozpatrywanie wniosku kredytowego trwa dość długo.


Zawarte tagi:

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czym są pożyczki pozabankowe?

Gotówka od ręki i bez formalności, pożyczki bez BIK czy szybka chwilówka – z takimi nazwami możemy zetknąć się obecnie...

Zamknij